środa, 23 grudnia 2015

Boże Narodzenie!

Jak ten czas szybko leci :) Już jutro wigilia! Śladem innych ja również przygotowałam mały post bożonarodzeniowy. Generalnie podstawą tego postu miała być świąteczna sesja, jednak jak na mnie przystało, sesja obrała inne tory i ostatecznie skończyło się na prostych, domowych portretach :) Standard! 

 

 
 Życzenia nigdy nie były moją dobrą stroną.. jednak życzę wam spokojnych świąt w gronie najbliższych, wykorzystajcie ten szczególny czas najlepiej jak się da! Niech wam się w życiu powodzi i nie brakuje powodów do uśmiechu ;). A moim modelkom życzę jak najwięcej sesji ze mną! 

Bez backstage się nie obejdzie ;). No i taki mały bonusik w formie lekkiej prywaty: Już 3 raz miałam przyjemność wraz z moim wspaniałym zespołem FORTE wystąpić na scenie podczas preludium bożonarodzeniowego, które odbywa się w moim mieście. Poniżej możecie zobaczyć nasze wykonanie utworu "Anioły są wśród nas".


br />

FILM

7 komentarzy :

 1. Osobiście wolę sesje w plenerze, więc nie potrafię "skupić się" na takich domowych ;)

  Z mojej strony również życzę sporo uśmiechu i śmiechu w te święta! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też zdjęcia domowe nie leżą, chyba jednak zostane przy plenerze :D

   Usuń
 2. Bardzo fajne i stonowane portrety.

  Ja również życzę Ci spokojnych i wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o podoba mi się! :D ostatnia modelka według mnie najlepiej :) a całościowo niby proste ujęcia, a jednak mają w sobie to coś ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeejku jakie cudownee zdjęcia!:)

  OdpowiedzUsuń