poniedziałek, 29 czerwca 2015

Iga

Nie dość, że pogoda nie dopisuje to rozkłada mnie jeszcze choroba, więc ponownie post ze starszymi zdjęciami z braku nowości. 
W zasadzie sesja z Igą żadną starocią nie jest - zrobiłyśmy te zdjęcia bodajże 7 kwietnia, ale jako, że wykonywałam ją jeszcze starym aparatem traktuje ją już jako poprzedni etap mojej przygody. 
Z Igą na sesję umawiałyśmy się naprawdę bardzo długo, nigdy jednak nie udało nam się dotychczas spotkać - nad czym ogromnie ubolewam. Iga mieszka w mieście oddalonym o jakieś 90 km od mojego, ale szczęśliwym trafem uczy się w Niemczech i miała praktyki we Frankfurcie, który leży przy moim mieście. (mieszkam na granicy). We Frankfurcie właśnie wykonałyśmy naszą sesję - zupełnie spontaniczną, ale moim zdaniem udaną. Oczywiście ostrość często jest nie w tych miejscach w których powinna być, ale niestety są to uroki mojego starego aparatu. 
Zostawcie komentarz z opinią na temat tych zdjęć! Zapraszam również do obserwowania :)!8 komentarzy :

 1. Śliczna dziewczyna :) Nie mam pojęcia skąd bierzesz takie piękności :)
  Zdjęcia świetne, a ostatnie najlepsze *-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Igę wypatrzyłam na zdjęciach mojego znajomego (jednego z moim ulubionych fotografów w ogóle) i nie mogłam odpuścić. Napisałam do niej mimo, że fotografowie dla których wcześniej pozowała są jakieś 1000 lv nade mną :)

   Usuń
  2. Czasami warto spróbować :) Współpraca naprawdę owocna :)

   Usuń
 2. Śliczne ujęcia. Bardzo mi się podobają!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czwarte i trzecie zdjęcie od dołu - wspaniałe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zachwycające zdjęcia, te portrety są magiczne! obserwuję :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam swoje ulubione 3 ujecia, mimo ze stary aparat to i tak swietne! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajny klimat ;)
  zapraszam do mnie, dopiero zaczynam, bd mi miło jak powiesz coś co sądzisz o mojej pracy ---> http://devantlalentille.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń