środa, 20 stycznia 2016

Kaja

Kochani, tym razem chciałabym wam zaprezentować efekty sesji z Kają, która wygrała w konkursie sesję ze mną :). Tak się złożyło, że pierwsza sesja zrealizowana przeze mnie w tym roku przypadła akurat po nocy intensywnych opadów śniegu, więc szybko zmieniłyśmy koncepcję sesji na zimową. Ponownie już poszczęściło mi się co do zwyciężczyni konkursu, bo praca z nią to była naprawdę przyjemność. Mimo niewątpliwie ciężkich warunków atmosferycznych, Kaja ani przez chwilę nie narzekała na temperaturę (a widziałam, jak trzęsły jej się ręce, gdy próbowała odpalić zimne ognie ;)), ponadto bardzo swobodnie zachowywała się przed obiektywem i jest generalnie bardzo sympatyczną dziewczyną :) Dobrze jest rozpocząć rok sesją z kimś takim, mam nadzieje, że to zwiastuje mi same dobre sesję! 
14 komentarzy :

 1. Ładne portrety !
  Ostatnie jest świetne :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia piękne, ale największe brawa należą się chyba modelce za wytrwałość :D Chociaż nie wątpię, że topie paluszki też porządnie obmarzły xd :D

  http://czernikfoto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna sesja ! zimą na prawdę zdjęcia świetnie wychodzą :) ale nieźle trzeba się poświęcić w taką porę roku ! :)

  http://paluszkiewiczphotography.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. super kadry, podziwiam modelkę za wytrwałość :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnie zdjęcie wygrywa wszystko! *.*
  Piękna sesja!

  MÓJ NOWY POST - KLIK!♡

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdjęcia! Zawsze chciałam uchwycić na zdjęciach taki padający śnieg ;) Sesja pełna subtelności i delikatności, bardzo fajny efekt :)
  dominikawerner.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń